Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w sobotę, 18 czerwca 2016r., po długiej i ciężkiej chorobie, odeszła na zawsze Pani Profesor Irena Wojtkiewicz – Pałecz.

Była nauczycielką biologii w VII Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego we Wrocławiu w latach 1970 – 1995.

Zmarła zostanie na zawsze w naszej pamięci jako Współtwórczyni sukcesu Siódemki. Była założycielką pierwszej klasy o profilu przyrodniczym oraz gorącą i czynną orędowniczką nadania Szkole imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Przede wszystkim jednak była wspaniałym Nauczycielem i Wychowawcą wielu roczników uczniów, którzy wspominają Ją z szacunkiem i miłością. Była Koleżanką, Przyjacielem i Mistrzem dla tych, którzy, jako nauczyciele, mieli szczęście z Nią współpracować.

Nigdy nie zapomnimy Jej mądrych oczu, ciepłego uśmiechu i dobra płynącego z samego wielkiego Serca!

Prosimy o chwilę zadumy i modlitwy!

Leszek  Duszyński  i Przyjaciele  z „siódemki”