W piątek, 15 kwietnia 2016 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie nagród w V Międzyszkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną: „BAYERN – DIE SEHENSWȔRDIGKEITEN”.

W uroczystości uczestniczyła p. Wicedyrektor Marta Sakowicz, laureaci konkursu, uczniowie wyróżnieni razem ze swoimi nauczycielami.

Gościliśmy uczniów i nauczycieli z gimnazjów: Gimnazjum Dwujęzycznego w Głogowie, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 23, Gimnazjum nr 11, Gimnazjum nr 27 we Wrocławiu.

Gościliśmy uczniów i nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych: Liceum Ogólnokształcącego w Ząbkowicach Śląskich, Technikum nr 15 we Wrocławiu, Liceum Ogólnokształcącego nr IV we Wrocławiu, I Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie.

Na uroczystości zaprezentowano fragmenty prac, które zajęły I, II i III miejsce.

Zdobywczyni I miejsca w kategorii szkół gimnazjalnych: otrzymała słuchawki.

Zdobywczyni I miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych: otrzymała aparat fotograficzny.

Laureaci II i III miejsca kategorii szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych otrzymali karty podarunkowe do Empiku na kwotę 100 i 50 zł oraz czekolady.

Uczniowie wyróżnieni otrzymali czekolady oraz drobne upominki.

Wszyscy laureaci oraz uczniowie wyróżnieni dostali dyplomy, a nauczyciele podziękowania.

Fundatorem nagród w tej edycji jest: Rada Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym nr VII oraz Urząd Miasta Wrocław Wydział Edukacji.

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie i zapraszam do kolejnej edycji w przyszłym roku szkolnym!!!

Organizator: Agata Kozal

A oto fragmenty nagrodzonych prezentacji:

Autorka - Joanna Jacuńska

Autorka - Natalia Kubiak