Kolejne sukcesy LOVII w sportach zimowych!

SREBRO I BRĄZ TAKŻE W MODZIE !!!

Liceum Ogólnokształcące nr VII

V-ce Mistrzem Dolnego Śląska w Snowboardzie Dziewcząt

i III drużyną w Snowboardzie Chłopców

Parapeciarze pozazdrościli swoim kolegom i koleżankom od dwóch desek sukcesów i ze zdwojoną jak się później okazało siłą wystartowali w zawodach snowboardowych.

W tym samym miejscu co narciarze, bo w Zieleńcu nasze reprezentacje snowboardzistów przy iście alpejskiej aurze wystartowały „z kopyta” zdobywając kolejne dla 7-ki medale, puchary i dyplomy.

22 marca jako dzień, w którym odbywały się  Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Ponadgimnazjalnych w Snowboardzie był bardzo udany przede wszystkim dla reprezentacji żeńskiej, która dosłownie o „włos” przegrała złoto zajmując ostatecznie II miejsce. Dramaturgii dodawał fakt, że o losach złotego medalu zadecydowały 1,87 sekundy.

Srebrnym medalistkom: Kasi Ostaszewskiej (3G), Julii Nosko (2B) i Kasi Franczyk (2C) ogromne gratulacje za walkę do końca i końcowy sukces, jakim było godne reprezentowanie barw LO VII.

Jeszcze większym pechem mogą się pochwalić ich koledzy, którym do srebra zabrakło, uwaaaaaaaaaaaaaagggggggggggggaaaaaaaaa - 0,04 sekundy.

Uznając wyższość rywali z ZS nr 22 Wrocław i ZSO nr 1 Jelenia Góra ostatecznie stali się posiadaczami medali z brązowego kruszcu. Barwy szkoły godnie reprezentowało trio: Jędrzej Królikowski (1i), Janek Szeląg ( 1F) i Kacper Grobelny (2H) a Kajetan Tomalik jako zawodnik rezerwowy mocno ich dopingował podczas zjazdów.

Dziękujemy wszystkim wymienionym medalistom za godne reprezentowanie barw szkoły. Gratulujemy bardzo udanych startów podczas tegorocznych mistrzostw i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku. Zapraszamy wszystkich ciekawych szczegółowych wyników klasyfikacji indywidualnej i zespołowej do zaglądnięcia pod ten link: nadobny.net/szs

Tradycyjnie wszystkim wychowawcom gratulujemy tak zdolnych wychowanków a opiekunom trafnej selekcji.

Po takich sukcesach na usta się cisną słowa:  7-ka sportami zimowymi stoi !!!

Redagował  P.Kłapkowski