Liceum Ogólnokształcące Nr VII Mistrzem Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim!
JESTEŚMY NAJLEPSI NA DOLNYM ŚLĄSKU !!!
Liceum Ogólnokształcące Nr VII
Mistrzem Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim
DSC 0052

W piątkowe przedpołudnie, 18 marca 2016 roku na stoku nr 5 w Zieleńcu nasi reprezentanci zdobyli złote medale Mistrzostw Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim. Aby wygrać musieli pokonać szkoły z Wrocławia, Oleśnicy, Kłodzka, Szklarskiej Poręby czy Jeleniej Góry. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że pokonane zostały szkoły, które specjalizują się w w.w dyscyplinie.

Tym większy sukces naszych uczniów, że potrafili stawić czoła rywalom i walczyli do końca aby w geście tryumfu unieść puchar za 1 miejsce.

Zwycięzcy sukces zawdzięczają szybkiej jeździe, która nie byłaby możliwa gdyby nie fenomenalne przygotowanie techniczne i fizyczne. A do tego jeszcze ogromna wola walki i niesamowita ambicja. Ten przepis dał właśnie końcowy sukces w postaci MISTRZOSTWA, którym Łukasz "TURBO" Jarmuszczak (3f), Krzysiek Łukaszewicz (1i) i Michał Szczepaniak (2g) mogą się szczycić.

Od teraz z dumą mogą nosić miano "najlepsi z najlepszych".

Warto wspomnieć również o reprezentacji żeńskiej, która także startowała we wspomnianych zawodach narciarskich. Żeńskie trio w składzie: Iga Koźlik (2b), Agata Boczar (1a) i Karolina Ryba (1i) zajęło zaszczytne 6 miejsce w generalnej klasyfikacji na 14 ekip startujących i niestety te najbardziej nielubiane przez sportowców - 4 miejsce wśród szkół wrocławskich.

Wszystkim Wychowawcom gratulujemy tak zdolnych wychowanków a opiekunom trafnej selekcji.

Szczegółowe wyniki klasyfikacji indywidualnej i zespołowej oraz galeria zdjęć z tej wspaniałej sportowej imprezy znajduje się pod adresem: nadobny.net/szs

Zapraszamy wszystkich do zaglądnięcia pod ten adres. A tutaj nasza szkolna galeria.