Dnia 23 lutego 2016r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinka pneumatycznego o Puchar Dyrektora ZSzEiA.

Zawody były drugą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej z przyrządów zamkniętych – przeziernik. W zawodach szkołę naszą reprezentowali:

1. Szymon Miazek kl. 3F
  2. Sylwia Panek kl. 2I
  3. Dagmara Giebel kl. 1C
  4. Natalia Mazur kl. 1H
  5. Krystian Lasota kl. 1B
  6. Paweł Niedziółka kl. 1H
  7. Piotr Niedźwiecki kl. 1B

Zawody były bardzo zacięte, rywalizacja trwała do ostatniego strzału. Rozgrywane zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Drużyna nasza odniosła znaczny sukces.

W klasyfikacji indywidualnej  dziewcząt uczennica Natalia Mazur zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

Uczennica Dagmara Giebel zajęła VI miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców uczeń Szymon Miazek zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem.

Uczeń Krystian Lasota zajął IV miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce i została wyróżniona pucharem, brązowymi medalami oraz dyplomem.

Tego dnia odbyły się również zawody jednego strzału, w których brali udział najlepsi strzelcy  z każdej reprezentacji szkolnej.

Uczeń naszej szkoły Szymon Miazek zwyciężył w tych zawodach zdobywając tytuł najlepszego strzelca i został wyróżniony statuetką i breloczkiem.

Nauczyciel EDB

mgr inż. Jacek Szczepanik