Wdniach 22-24.02.2016 czteroosobowy zespół z klasy 1 g w składzie: Kamil Rejman, Przemysław Filipowicz, Krzysztof Klityński, Piotr Piwnik brał udział w grze biznesowej „PROMAR”.

Została ona zorganizowana przez Liceum Ogólnokształcące nr XII przy współpracy Liceum nr XIII. W konkurencji wzięło udzał dziewięć zespołów z najlepszych wrocławskich szkół średnich.

Celem gry „Promar" było dostarczenie kompleksowej wiedzy menedżerskiej oraz kształtowanie i weryfikacja umiejętności potrzebnych w biznesie w formie aktywnych zajęć szkoleniowych. Gra posiada wiele cech charakterystycznych dla uwarunkowań gospodarki rynkowej (ryzyko decyzyjne, względna niepewność działania, konkurencyjność otoczenia, elastyczność zachowań). Młodzież wysłuchała wykładów prowadzących  i zarówno autorów tej gry  dr Jerzego Jagody oraz dr Włodzimierza Wudarzewskiego z Wyższej Szkoły Bankowejwe Wrocławiu. Później zdobytą wiedzę musiała wykorzystać podczas wirtulnych działań biznesowych. W przedostatniej rundzie nasz zespół miał drugie miejsce, niestety po ostatniej rozgrywce uplasował się na trzeciej pozycji.