Wszystkim Szanownym Nauczycielom i Uczniom Liceum Ogólnokształcącego nr VII we Wrocławiu życzę udanych ferii zimowych, nawet jeśli będą one zimowe tylko z nazwy!

Moi Drodzy – wiem, że po pięciu miesiącach ciężkiej pracy i intensywnej nauki niezbędny jest dwutygodniowy wypoczynek dla podratowania zdrowia i nabrania nowych sił na kolejne półrocze. Gdziekolwiek się znajdziecie: w górach ( a może nad morzem !? ), w kraju czy poza jego granicami, a może po prostu we Wrocławiu, uczestnicząc np. w wydarzeniach Europejskiej Stolicy Kultury, czy też oddając się słodkiemu nic nierobieniu, odpoczywajcie i myślcie pozytywnie, patrząc ufnie w przyszłość. Tylko mądry optymizm pomoże Wam zregenerować się i wrócić za dwa tygodnie na skrzydłach do ukochanej ikochającej Was Szkoły!

Do zobaczenia!

Leszek Duszyński