Jeszcze przed dwoma dniami gromko zadudniły słowa: „ Poloneza czas zacząć’, a oto już przebrzmiały wszelkie echa studniówkowej zabawy. Głosów, co prawda, nie słychać, ale zostały wspomnienia po tej pięknej, pełnej radości nocy!

Nasze wspomnienia byłyby jednak ubogie, gdyby nie Ci wszyscy, którzy sprawili, że Studniówkę 2016 można nazwać ze wszech miar udaną! Mam zatem zaszczyt tą drogą podziękować wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób poświęcili swój czas i siły, aby było pięknie, dostojnie i radośnie zarazem. Dziękuję przede wszystkim Pani Katarzynie Waczyńskiej, Pani Agnieszce Chrąchol oraz Pani Małgorzacie Jaszczuk – Surmie za wielki wkład pracy i serce włożone we wszystkie przygotowania i cały przebieg zabawy. Dziękuję Wychowawcom, którzy przygotowali młodzież do balu, a zwłaszcza Pani Krystynie Domagalskiej i Pani Grażynie Przybycień, które koordynowały przygotowania, a swoją pełną oddania obecnością sprawiły, że klimat studniówki był ciepły i przyjazny. Dziękuję też tym Maturzyst(k)om, którzy(re) przyczynili (ły) się do uświetnienia balu prezentacją swoich artystycznych zdolności i umiejętności, czyli profesjonalnym konferansjerom: Kindze Tyczyńskiej (3I), Karolinie Szyrner (3D) oraz Adrianowi Skorupce (3B), równie profesjonalnym piosenkarzom: Julii Ślęzak (3D), Karolinie Ciach (3C) i jej estradowemu partnerowi Bartkowi Deryle, a także śpiewającemu i grającemu na trąbce Krzysztofowi Truskowskiemu oraz wspaniałym tancerzom: Agnieszce Koziczak (3D) i jej patnerowi. Równie mocno jak pięknie zagrał szkolny zespół rockowy, którego członkowie ostro i namiętnie pokazali, co potrafią, a potrafią wiele! Specjalne podziękowania Nikodemowi Kanickiemu (IIIH), który przygotował oprawę scenograficzną studniówki oraz projekcję filmów i zdjęć klasowych. Podziękowania dla pani Gizeli Matkowskiej za przygotowanie zaproszeń dla uczniów. Dziękuję wszystkim Szanownym Uczestnikom – Nauczycielom i Maturzystom - tej Studniówki 2016, która przeszła już do historii, ale w szkolnych kronikach znalazła poczesne miejsce!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze studniówki - tutaj.

Leszek Duszyński