godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 09.12.2015 roku odbyły się „Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Wielką Bombkę Wigilijną 2015”.

Zawody były I rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Startujący uczniowie ze wszystkich szkół wykazali się wielkim zaangażowaniem oraz świetnym przygotowaniem strzeleckim. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, rywalizacja była sportowa ale bardzo zacięta.

7. Sylwia Panek kl. 2i

Podczas rywalizacji uczniowie naszej szkoły wykazali się dużymi umiejętnościami strzeleckimi oraz zgraniem w drużynie. Dzięki umiejętnością i strategii osiągnęli spore sukcesy zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców  uczeń Szymon Miazek zajął  I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem.  Uczeń Krystian Lasota zajął  III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła bardzo wysokie  II miejsce i została wyróżniona pucharem, srebrnymi medalami oraz dyplomem.