Dnia 3 XII 2015r. uczennica naszej szkoły Zuzanna Bąk z klasy 3E otrzymała wyróżnienie w Konkursie Literackim o Laur Złotego Pióra.

Konkurs zorganizowany został przez Prywatne Salezjańskie Liceum im. św. Dominika Savio we Wrocławiu oraz Redakcję Wrocławską "Gościa Niedzielnego".

Na uroczystej Gali w Sali Wielkiej wrocławskiego Starego Ratusza towarzyszyła jej nauczycielka  j. polskiego Pani Renata Myśków. Wręczono wówczas dyplomy oraz nagrody pozostałym wyróżnionym 37 uczniom gimnazjów i liceów z całego Dolnego Śląska.

Patronami konkursu byli m. in. Prezydent Wrocławia Rafał Dudkiewicz oraz ks. Józef Kupny, Arcybiskup Metropolita Wrocławki. Uroczystość uświetnił znany w całej Polsce zespół "Dzióbek Band".