godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 04.11.2015 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia i okolic o Puchar Dyrektora Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu.

Zawody zorganizowane zostały dla uczczenia Dnia Patrona Szkoły w roku 2015.

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Kinga Ćwik  kl. 2B
  2. Krystian Lasota kl. 1B
  3. Szymon Miazek kl. 3F
  4. Sylwia Panek kl. 2I
  5. Kacper Surma kl. 3F

Zawody rozegrane zostały na bardzo wysokim poziomie. Reprezentacja naszej szkoły zaciekle rywalizowała, osiągając spory sukces.

W klasyfikacji drużynowej szkoła nasz zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców uczeń Szymon Miazek zajął I miejsce i został wyróżniony pucharem, złotym medalem oraz dyplomem.

Uczeń Krystian Lasota zajął VI miejsce i został wyróżniony dyplomem.