27 maja 2015 w auli Wyższej Szkoły Bankowej odbyło się uroczyste zakończenie III edycji projektu „Mój pierwszy biznes przed 20-tką”.

Naszą szkołę w kategorii E-sklep reprezentowali uczniowie klasy 1G w składzie : Jakub Brycki, Jakub Okupnik, Mateusz Masłowski oraz Jan Solarz. Do konkursu przystąpiło blisko 80 uczniów z 19 wrocławskich liceów i techników. Podczas ośmiu miesięcy pracy pod kierunkiem pracowników naukowych WSB uczniowie poznawali tajniki prowadzenia własnego biznesu w sieci. Warsztatom towarzyszyły spotkania ze znakomitymi ekonomistami oraz młodymi przedsiębiorcami. Zespół LO Nr VII został wyróżniony przez sponsora strategicznego projektu PKO Bank Polski i nagrodzony  ponad tygodniową praktyką w jednym z oddziałów PKO Banku Polskiego.

Dziękujemy uczestnikom tej edycji  i zapraszamy uczniów do następnej edycji!

To niepowtarzalna szansa dla młodych na pokazanie się!  Konkurs wyposaży Was w niezbędną wiedzę ekonomiczną oraz administracyjną do prowadzenia własnej firmy lub tworzenia strategicznych gier planszowych!