28 maja swoją wizytą zaszczycił nas Prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz.

Uczniowie klasy IIi mieli możliwość zapoznania się z prezentacją, której celem było uświadomienie młodym, w jak dużym stopniu ewoluowało nasze miasto na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat. Zbiór fotografii: „Dawniej i teraz” można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej stolicy Dolnego Śląska: www.wrocław.pl. Zdjęcia ukazujące urbanistyczny rozwój Wrocławia zrobiły na uczniach niemałe wrażenie. Podczas spotkania młodzież miała niepowtarzalną okazję do zadawania pytań bezpośrednio Prezydentowi. Najwięcej poruszanych kwestii dotyczyło połączeń komunikacji miejskiej. Uczniowie dowiedzieli się o planach budowy wrocławskiego metra. Niezwykle istotną inwestycją okazała się również renowacja boiska szkolnego. Deklaracje na ten temat wzbudziły wielkie nadzieje, podobno już w wakacje możemy spodziewać się prac remontowych. Spotkanie z panem Rafałem Dutkiewiczem trwało zaledwie niecałą godzinę, jednak było niewątpliwie pouczającym doświadczeniem.