godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 23 maja 2015r. odbyły się XIII otwarte Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne „WROCLOK-2015”.

W zawodach reprezentowało naszą szkołę 21 uczniów - dwie drużyny chłopców i jedna drużyna dziewcząt.

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze. Rywalizacja była bardo zacięta, a poziom drużyn wyjątkowo wyrównany.

• Zuzanna Janeczko kl. I b

zajęła drużynowo III miejsce i została wyróżniona pucharem oraz brązowymi medalami.

Sylwia Panek  w konkurencji Karabinek pneumatyczny zajęła I miejsce i została wyróżniona medalem.

• Szymon Miazek kl. II f

Szymon Miazek w klasyfikacji najlepszy strzelec z „kbks” zajął III miejsce i został wyróżniony medalem.