Dnia 23.05.2015r. na uroczystym apelu, podczas XIII Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Obronnych „Wroclok-2015” podsumowana została X Międzyszkolna Liga Strzelecka Szkół Dolnego Śląska za rok szkolny 2014/2015.

Na uroczystości wręczono nagrody.

Po zaciętej rywalizacji przez cały rok szkolny, reprezentacja naszej szkoły odniosła ogromny sukces.

W klasyfikacji drużynowej szkoła nasza zajęła I miejsce zdobywając „Wielki Puchar”.

W klasyfikacji indywidualnej uczeń klasy III h Hubert Szejnicki zajął I miejsce i został wyróżniony statuetką.

Uczeń klasy II f Szymon Miazek zajął III miejsce i został wyróżniony statuetką.

Uczeń klasy III f Robert Siekierski zajął VI miejsce i został wyróżniony medalem pamiątkowym.

Podsumowana została również Międzyszkolna Liga Strzelecka 2014/2015 Karabin pneumatyczny z przeziernikiem.

Reprezentacja naszej szkoły odniosła znaczący sukces. Po bardzo wyrównanej rywalizacji klasyfikacji drużynowej zajęła II miejsce, zdobywając puchar.

W klasyfikacji indywidualnej uczeń klasy II f Szymon Miazek zajął I miejsce, uczeń klasy III h Hubert Szejnicki zajął II miejsce, a uczennica klasy I i Sylwia Panek zajęła w klasyfikacji dziewcząt zajęła II miejsce. Uczniowie zostali wyróżnieni kryształowymi medalami. Uczeń klasy III f Robert Siekierski zajął VI miejsce.