godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 25 marca 2015 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o „Puchar Wiosny” z  karabinka pneumatycznego,  które były III rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska.

6. Wojciech  Szeląg kl. 2h

Po zaciętej i stojącej na bardzo wysokim poziomie rywalizacji reprezentacja naszej szkoły osiągnęła ogromny sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Sylwia Panek zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal oraz dyplom.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców Hubert Szejnicki zajął III miejsce zdobywając brązowy medal oraz dyplom.

Szymon Miazek zajął II miejsce zdobywając srebrny medal oraz dyplom.

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła II miejsce zdobywając srebrne medale, puchar oraz dyplom.

Była to ostatnia runda Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej z przyrządów zamkniętych-przeziernik.