godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 25.02.2015 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomicznych i Administracyjnych we Wrocławiu, zorganizowanych dla uczczenia Dnia Patrona Szkoły.

Zawody były drugą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Zawody stały na wyjątkowo wysokim poziomie strzeleckim. Rywalizacja była bardzo zacięta.

Szkołę naszą reprezentowali uczniowie:

1. HUBERT SZEJNICKI kl. 3H
  2. SYLWIA PANEK kl. 1I
  3. ROBERT SIEKIERSKI kl. 3F
  4. JOANNA OWCZARZAK kl. 1I
  5. SZYMON MIAZEK kl. 2F

W klasyfikacji drużynowej, po zaciętej walc e reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce i została wyróżniona pucharem, srebrnymi medalami oraz dyplomem.

Klasyfikację indywidualną wyłoniła runda finałowa dziewcząt i runda finałowa chłopców.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Sylwia Panek zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczniowie: Robert Siekierski zajął I miejsce i został wyróżniony statuetką, złotym medalem oraz dyplomem, Szymon Miazek zajął II miejsce i został wyróżniony srebrnym medalem oraz dyplomem, Hubert Szejnicki zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem.

Rozegrana zostanie jeszcze jedna runda z przyrządów zamkniętych (przeziernik), która wyłoni zwycięzców całej ligi.