Konkurs odbył się 17 lutego 2015, w ostatni wtorek karnawału. Tym razem motywem przewodnim była piosenka miłosna.

Spośród rozmaitych utworów o tematyce miłosnej jury w składzie: p. Agnieszka Jóźwik, p. Natalia Kozik oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Kinga Tyczyńska (2i) wyłoniło zwycięzców w kategorii:

zespoły

1. klasa 2B wykonująca motyw miłosny z filmu „Titanic” Adrian Skorupka , Filip Szewczyk , Maciej Orzechowski, Wojciech Zwierzchowski, Mateusz Sokolik, Marta-Wiśnicka-Wrzecioniarz, Krystian Ramzi, Konrad Józefowski,
  2. Basia Białkowska i Aram Rajski 2C i 3g ,utwór :"In the End",
  3. Joanna Owczarzak i Kamil Raczycki 1i 3h ,z utworem : "Everything Has changed"

oraz soliści

1. Karolina Ciach 2c z utworem :"Say Something"
  2. Basia Białkowska 2c – "Eighteen"
  3. Ola Gidzińska 2i – "Valerie".

Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych, a utwory zaskakiwały różnorodnością interpretacji. Wielu wykonawców świetnie nawiązywało kontakt z publicznością i zachwycało niekonwencjonalnym wykonaniem utworów (wyróżnienie dla Adama Rajskiego z kl 3g).

Organizorkami tegorocznej edycji były p. Karolina Demczyszyn oraz p. Małgorzata Markiewicz-Parafianowicz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę, a zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!