10 lutego 2015 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia o Puchar Dyrektora LO nr VII im. K.K. Baczyńskiego we Wrocławiu.

Zorganizowano je dla uczczenia Dnia Patrona Szkoły. Zawody były piątą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka, szczerbinka).

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie strzeleckim. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta.

Szkołę naszą reprezentowali uczniowie:

1. HUBERT SZEJNICKI kl. 3H
  2. SYLWIA PANEK kl. 1I
  3. ROBERT SIEKIERSKI kl. 3F
  4. JOANNA OWCZARZAK kl. 1I
  5. SZYMON MIAZEK kl. 2F
  6. DANIEL CZYŻ kl. 1C
  7. KINGA ĆWIK kl. 1B
  8. KAROL POLAKOWSKI kl. 1B
  9. TOMASZ LEŚNIOWSKI kl. 1B

W klasyfikacji drużynowej, po zaciętej walce reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem, złotymi medalami oraz dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica: Joanna Owczarzak zajęła V miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczniowie: Hubert Szejnicki zajął II miejsce i został wyróżniony srebrnym medalem oraz dyplomem, Szymon Miazek zajął VI miejsce i został wyróżniony dyplomem.

Po pięciu rundach, reprezentacja naszej szkoły zajmuje pierwsze miejsce, mając wielkie szanse na końcowy sukces i zwycięstwo w całej lidze strzeleckiej.