godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

11 marca na hali ORBITA we Wrocławiu odbyły się zawody w pływaniu, w których wzięły udział dwie reprezentacje z naszej szkoły.

Reprezentacja dziewcząt: Patrycja Pawlak (4G), Aleksandra Widawska (3B1), Natalia Omelanowicz (2D), Zuzanna Wołkowska (2B), Kornelia Ryznar (1F), Martyna Koziełko (1B3),

rezerwa: Biskupska Wiktoria (1B4), Kozdrowska Emilia (1C), Zgondek Ewa (1C)

Reprezentacja chłopców: Szymon Szczepańczyk (3G),Hubert Drobczyński (3G), Mikołaj Bundyra (2H),Kacper Bielecki (2H), Jakub Junik (2B2),Witold Bałamut (1I),

rezerwa: Kajetan Pawełczyk (3B1), Wiktor Gadzinowski (3B1), Piotr Goumand (2G)

Podczas zawodów reprezentacja brała udział w sztafecie 6x50m oraz każdy z zawodników płynących w sztafecie wziął udział w konkurencji indywidualnej. Sztafeta dziewcząt zajęła 9 miejsce, na 15 startujących zespołów, natomiast sztafeta chłopców zajęła 7 miejsce, również na 15 startujących zespołów.

Po konkurencjach indywidualnych, w których każdy zawodnik zdobywał punkty na konto swojego zespołu nasze reprezentacje uplasowały się na następujących pozycjach w ogólnej klasyfikacji zawodów: dziewczęta zajęły 7 miejsce, a chłopcy 11 miejsce.

Wyniki z poszczególnych konkurencji są dostępne pod poniższym linkiem, po kliknięciu w odnośnik “wyniki”

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wytrwałość i gratulujemy zdobytych wyników!