W dniu 11.01.2024 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Klubu Żołnierzy Rezerwy. Zawody odbyły się w ramach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Okręgu Wrocławskiego

- IV runda z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Kacper Pilarczyk kl. 2b
  2. Julia Drozd kl. 2c
  3. Noemi Wojda kl. 3b2
  4. Anastazja Widlicka kl. 3f
  5. Mateusz Jakubów kl. 3f
  6. Bianka Gruszecka kl. 3i
  7. Zofia Suwała kl. 3i
  8. Hubert Drobczyński kl. 3g

Zawody toczyły się w bardzo zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a jednocześnie wyrównany. Drużyna nasza dzielnie walczyła i uzyskała dobre wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Zofia Suwała zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza, po walce trwającej do ostatniego strzału, zajęła wysokie VI miejsce i została wyróżniona dyplomem.

Po IV rundach, nasza szkoła zajmuje III miejsce.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za zaangażowanie, oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.

Nauczyciel EDB
mgr inż. Jacek Szczepanik