[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Szanowna pełnoletnia Społeczności Szkolna – Rodzice, pełnoletni Uczniowie, Nauczyciele, Przyjaciele!

W związku z realizaowanym w naszej szkole projektem #KOMÓRKOMANIA, realizowanym w naszej szkole we współpracy z Fundacją DKMS przypominamy, iż rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego i komórek macierzystych odbędzie się u nas w szkole w przyszłą środę, 10 stycznia 2024, w godz. 10:00-15:00, na parterze budynku B.

Proszę wziąć ze sobą dowód osobisty.

Sama rejestracja jest bezbolesna i dość krótka – polega na wypełnieniu wstępnej ankiety medycznej oraz samodzielnym pobraniu wymazu z wewnętrznej części obu policzków.
W całym procesie pomogą nasi wolontariusze, którzy również chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zapraszamy zatem wszystkie pełnoletnie osoby, które chcą znaleźć się w bazie potencjalnych dawców i w ten sposób być może w przyszłości uratować komuś życie.

Podsyłamy również link do krótkiego filmu, który przybliży całą ideę dawstwa, proces rejestracji, a także ewentualnego późniejszego zostania dawcą: https://www.youtube.com/watch?v=5ZniKp6kfMk&feature=youtu.be

Serdecznie zapraszamy wszystkie pełnoletnie, niezarejestrowane jeszcze osoby.

DKMS1 2024

DKMS2 2024

 

Do góry