Wigilijne spotkanie dyrektorów szkół ponadpodstawowych i władz Wrocławia to już tradycja. W tym roku funkcję gospodarza przyjęło VII Liceum Ogólnokształcące.

W spotkaniu dyrektorów wrocławskich szkół ponadpodstawowych uczestniczyło kilkudziesięciu pedagogów. Władze miasta reprezentowali: Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, i wiceprezydent miasta Renata Granowska oraz Włodzimierz Patalas, sekretarz miasta.

Obecni byli również: Jarosław Delewski, dyrektor Departamentu Edukacji oraz Marcin Miedziński, zastępca dyrektora Wydziału Przedszkoli i Szkół Podstawowych UMW.

Wydarzenie uświetnił występ szkolnego zespołu wokalnego.

[tekst i zdjęcia: portal www.wroclaw.pl]

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie spotkania, a przede wszystkim pani Barbarze Koronkiewicz - wicedyrektorce Szkoły, pani Renacie Myśków - nauczycielce języka polskiego, panu Radosławowi Kalce - przewodniczącemu Oddziału ZNP Wrocław-Fabryczna, panu Filipowi Markowi - dyrektorowi Zespołu Szkół nr 3 we Wrocławiu oraz młodzieży, która uświetniła ten piękny czas grą, śpiewem i recytacją specjalnie dobranymi na tę okazję utworami.

Leszek Duszyński