Możemy już ostatecznie podsumować tegoroczną zbiórkę na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska Formuła Dobra.

W trakcie kiermaszu 4.12 (do puszek oraz BLIKiem) uzbieraliśmy 1.612,90 PLN oraz 34 centy, natomiast w trakcie zbiórki rzeczowej, która trwała przez liztopad i grudzień, dzięki zaangażowaniu naszej młodzieży, rodziców i pracowników szkoły zebraliśmy:
- 66 paczek pieluch,
- 192 paczki chusteczek (nawilżanych oraz higienicznych)
- 12 paczek podkładów
- 2 butelki Octeniseptu.

Zbiórka została już rozliczona, a wszystkie zebrane przedmioty zawieźliśmy wczoraj do Hospicjum.

Pięknie dziękujemy za zaangażowanie wszystkich osób o wielkich sercach, które zechciały dołożyć swoją cegiełkę.

To oczywiście nie wszystko w tym roku, niedługo pojawią się informacje o kolejnych akcjach, do których już teraz serdecznie zapraszamy.

Bo warto pomagać 😊