[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

22.11.2023 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

z okazji 105 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Przez Polskę.

Zawody były II rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska   z przyrządów otwartych ( muszka-szczerbinka ).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

  1. Kacper Pilarczyk kl. 2b
  2. Julia Drozd kl. 2c
  3. Noemi Wojda kl. 3b2
  4. Anastazja Widlicka kl. 3f
  5. Mateusz Jakubów kl. 3f
  6. Bianka Gruszecka kl. 3i
  7. Zofia Suwała kl. 3i
  8. Hubert Drobczyński kl. 3g

Druga runda zawodów strzeleckich z przyrządów otwartych w roku szkolnym 2022/2024 przebiegła dla naszej drużyny wyjątkowo pomyślnie. Zawody odbyły się na wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta. Miejsca poszczególnych drużyn, decydowały się do ostatniego strzału w zawodach.

 Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła duży sukces, plasująć się w czołówce wszystkich drużyn strzelających.

Nauczyciel - trener z ZSE-A podsumował zawody, pogratulował uczestnikom wysokich wyników, życzył dalszych sukcesów, natomiast najlepszych zawodników i drużyny wyróżnił medalami, pucharami oraz dyplomami.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczeń Hubert Drobczyński zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem.

Uczeń Mateusz Jakubów zajął V miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej, sportowej rywalizacji zajęła II miejsce i została wyróżniona pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni srebrnymi medalami.

Po dwóch rundach, drużyna nasza jest w czołówce, co pozwala marzyć o końcowym sukcesie w całej lidze strzeleckiej w roku szkolnym 2023/2024.

Wszystkim uczniom, gratuluję sukcesu, jednocześnie dziękuję za zaangażowanie oraz systematyczny udział w treningach.

Nauczyciel EDB
Jacek Szczepanik
Do góry