III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUCZYCIELI HUMANISTÓW "Spotkanie humanisty i przyrodnika, czyli o naturze językiem nie tylko literackim" już za nami.

W ramach konferencji odbyło się wiele ciekawych wykładów i warsztatów. W roli prelegentów wystąpili nauczyciele - praktycy, m.in. Anna Konarzewska, Joanna Gadomska, Olivia Dycewicz, Aneta Antosiak, Małgorzata Krzeczkowska, Łukasz Migniewicz. Warsztaty poprowadzili, m.in. Karolina Wojtucka, Wojciech Galacki, Justyna Korczyńska. Gośćmi specjalnymi byli Radek Brzózka i Renata Gut. Inspirujące pomysły na lekcje, korelacja międzyprzedmiotowa to wyznaczniki tej konferencji. Ich uzupełnieniem - spojrzenie na ucznia oczami ekspertki od wyzwań wychowawczych Anny Konarzewskiej „Łatwiej jest budować silne dzieci niż naprawiać złamanych ludzi”, a podsumowaniem wykład Renaty Gut „Kiedy Pasja spotyka Pasję” – nic dodać, nic ująć.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.
Elżbieta Kurowska
Magdalena Fijarczyk