[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 08.11.2023r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o Puchar Dyrektora Technikum Nr 15 dla uczczenia Dnia Patrona Szkoły.

Zawody były I rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

     Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

  1. Anastazja WIDLICKA  kl. 3f
  2. Zofia SUWAŁA kl. 3i
  3. Mateusz JAKUBÓW kl. 3f
  4. Kacper PILARCZYK kl. 2b
  5. Bianka GRUSZECKA kl. 3i
  6. Hubert DROBCZYŃSKI kl. 3g
  7. Julia DROZD kl. 2c
  8. Noemi WOJDA kl. 3b2

Pierwsza runda zawodów strzeleckich z przyrządów zamkniętych w roku szkolnym 2023/2024 była inauguracją roku strzeleckiego. Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana do ostatniego strzału.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła spory sukces, uzyskując wysokie wyniki.

Pani Dyrektor technikum Nr 15 podsumowała zawody, pogratulowała uczestnikom wysokich wyników, życzyła dalszych sukcesów, natomiast najlepszych zawodników i drużyny wyróżniła medalami, pucharami oraz dyplomami.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt uczennica Zofia Suwała zajęła V miejsce i została wyróżniona dyplomem, uczennica Julia Drozd zajęła VI miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły po zaciętej, sportowej rywalizacji zajęła III miejsce i również została wyróżniona pucharem, brązowymi medalami oraz dyplomem.

Po pierwszej rundzie drużyna nasza ma ogromne szanse na końcowy sukces i uplasowanie się w pierwszej trójce najlepszych drużyn na koniec Ligi Strzeleckiej 2023/2024. Wytrwałe i systematyczne treningi pomogą nam w osiągnięciu założonego celu, czego życzę uczniom, reprezentującym naszą szkołę.

Nauczyciel EDB
Jacek Szczepanik
Do góry