Koniec roku szkolnego to czas podsumowań wielu działań, w których braliśmy udział.

Dlatego też, spływają do nas podziękowania za zaangażowanie uczennic i uczniów naszej szkoły w różne projekty w trakcie minionego roku. Właśnie otrzymaliśmy certyfikat uczestnictwa w Projekcie Krokus, zorganizowanym przez krakowskie Muzeum Galicja oraz Holocaust Education Ireland, w ramach którego uczniowie i uczennice naszego liceum sadzili cebulki krokusów upamiętniające dzieci, które zginęły w trakcie drugiej wojny światowej.

Polska Akcja Humanitarna przesłała nam dyplom za udział w programie „Godziny Wychowawcze ze Światem” w roku szkolnym 2022/2023 i przeprowadzenie zajęć wychowawczych w tematach związanych z edukacją globalną.

Dyplom Krokus 2022 23

PAH 4Bp1