Drodzy Uczniowie,

z radością zapraszamy Was na Dzień Sportu, który odbędzie się w naszej szkole 1 czerwca.

Przygotowaliśmy dla Was bogaty program, który z pewnością dostarczy wielu wspaniałych wrażeń i niezapomnianych chwil. To doskonała okazja dla Was, abyście mogli rywalizować i pokazać swoje umiejętności sportowe w wybranej dyscyplinie. Każda z nich wymaga od Was determinacji, sprawności fizycznej i umiejętności pracy zespołowej. Będziecie reprezentować swoje klasy i walczyć o tytuł Mistrza Szkoły w danej dyscyplinie.

Podczas Dnia Sportu będziecie mieli okazję rywalizować w:

- piłce nożnej (drużyny ośmioosobowe),
- koszykówce dziewcząt i chłopców (3x3),
- siatkówce (drużyny mieszane - dziewczęta i chłopcy),
- lekkiej atletyce (bieg na 60 m, skok w dal, bieg na 600 m, sztafeta 4X300 m),
- tenisie stołowym,
- szachach.

Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tych sportowych zmaganiach. Niezależnie od tego, czy jesteście utalentowanymi sportowcami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z daną dyscypliną, Dzień Sportu zapewni Wam wiele radości i satysfakcji.

Zgłoszenia drużyn i zawodników indywidualnych przyjmowane będą do 26 maja przez nauczycieli wychowania fizycznego.

Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w sportowej rywalizacji, zdobyć wspaniałe doświadczenie, wspólnie spędzić czas i wspierać sie nawzajem.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie umocni więzi w naszej społeczności szkolnej oraz przyczyni się do rozwoju Waszych sportowych pasji.

Szczegółowy program i regulaminy ustalone zostaną w oparciu o ilość zgłoszeń.

Dołączcie do nas w Dniu Sportu! Czekamy na Wasze zgłoszenia, aktywne uczestnictwo i sportowe zaangażowanie.

Zapraszamy serdecznie!

Nauczyciele wychowania fizycznego