W piątek,10.03.2023 odbyły się na stoku Czarnej Góry w Siennej Mistrzostwa Dolnego Śląska w Narciarstwie alpejskim w ramach Dolnośląskiej Licealiady Młodzieży.

Po raz kolejny start reprezentacji naszej Szkoły zakończył się ogromnym sukcesem!

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Zuzanna Urbaniak 1A, Maja Garwol 3B2, Iga Królikowska 1A zajęła zaszczytne trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Dolnego Śląska Szkół Ponadpodstawowych. Sukces jest o tyle godny podziwu, że warunki w trakcie zawodów były bardzo trudne i wielu zawodników niestety nie ukończyło swoich zjazdów!. Dziękujemy wszystkim, którzy mocno kibicowali i wierzyli w końcowy sukces.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom za godne, w duchu FairPlay reprezentowanie barw Liceum Ogólnokształcącego nr VII we Wrocławiu: Igor Pawlicki 4H, Wojciech Słotwiński 4E, Mikołaj Radomski 1G.

Dziękujemy Radzie Rodziców LO nr VII za pokrycie kosztów udziału w zawodach sportowych oraz Dyrekcji LO nr VII za nieustanne wspieranie wszystkich talentów sportowych wśród uczniów naszej szkoły :)

Opiekunowie drużyn: Przemysław Kłapkowski i Paweł Pawlicki

Redagował: Przemysław Kłapkowski