9 grudnia 2014 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia o Puchar Dyrektora  LO nr IV we Wrocławiu, zorganizowanych dla uczczenia Dnia Patrona Szkoły „Wielka Bombka Wigilijna”.

Zawody były pierwsza rundą Międzyszkolnej  Ligi  Strzeleckiej  Szkół  Ponadgimnazjalnych z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie strzeleckim. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta.

Szkołę naszą reprezentowali uczniowie:

1. HUBERT SZEJNICKI kl. 3H
  2. SYLWIA PANEK kl. 1I
  3. ROBERT SIEKIERSKI kl. 3F
  4. JOANNA OWCZARZAK kl. 1I
  5. SZYMON MIAZEK kl. 2F
  6. NATALIA STAWISKA kl. 1C

W klasyfikacji drużynowej, po zaciętej walc e  reprezentacja naszej szkoły zajęła  I miejsce i została  wyróżniona  Wielką  Bombką  Wigilijną, złotymi   medalami  oraz dyplomem.

W  klasyfikacji  indywidualnej   dziewcząt,  uczennice:    Sylwia  Panek  zajęła    III   miejsce i  została wyróżniona  brązowym  medalem oraz dyplomem,  Joanna Owczarzak zajęła  VI  miejsce  i  została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczniowie:   Hubert  Szejnicki  zajął  I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem,  Szymon Miazek zajął II  miejsce i został wyróżniony srebrnym medalem oraz dyplomem.

Rozegrane  zostały  także  zawody  jednego  strzału  najlepszych  zawodników  z  drużyny, w których  uczeń Hubert  Szejnicki  zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem.