godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

02.02.2023 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO VII z  Okazji Święta Patrona Szkoły.

Zawody były piątą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

7. Pilarczyk Kacper kl. 1b

Zawody toczyły się w wyjątkowo zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był wyrównany, jednak bardzo wysoki. Drużyna nasza dzielnie walczyła i odniosła spektakularny sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Bianka Gruszecka zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Hubert Drabczyński zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem.

Kacper Pilarczyk zajął II miejsce i został wyróżniony srebrnym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji  drużynowej  reprezentacja nasza   zwyciężyła zajmując  I miejsce i została wyróżniona Wielkim pucharem, złotymi medalami oraz dyplomem.

Rozegrane zostały także Zawody Jednego Strzału. Szkołę naszą w tej konkurencji reprezentowała Bianka Gruszecka. Po wspaniałej walce uczennica naszej szkoły osiągnęła duży sukces zajmując II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem.

Nieustannie, serdecznie dziękuję całej drużynie za wytrwałe treningi i zaangażowanie, oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.