W dniu 9.01.2023 w hali sportowejLO Nr V nasze dziewczęta uczestniczyły w turnieju finałowym Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w koszykówce.

Turniej zakończył się dużym sukcesem naszej drużyny. Dziewczęta zdobyły złote medale po bardzo dobrej grze, wygrywając w drodze do finału 9 meczów nie przegrywając żadnego. Gratulujemy awansu do etapu powiatowego Licealiady Młodzieży i dziękujemy za zaangażowanie życząc dalszych sukcesów !

Skład zespołu: Adrianna Ryng 4G, Katarzyna Zieniewicz 3H, Martyna Kapłon 4B1, Anna Świerc 3E, Oliwia Góral 2I, Oliwia Mora 1I, Lena Graboń 1I, Zofia Pastuszka 1B, Maja Czarnecka 4B1, Izabella Mazur 4B3, Lena Bar 2J, Aleksandra Omasta 1H, Bianka Gruszecka  2I, Agata Gołębiowska 2I oraz Zuzanna Knichnicka 4C.