[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat
„Działaj, bo to robisz czyni różnicę”. 
 Za nami wyjątkowa edycja konkursu na mowę motywacyjną 
 Teenagers Inspire Teenagers. 

17 uczennic i uczniów naszego LO podjęło wyzwanie zaprezentowania mowy motywacyjnej przed naszą społecznością szkolną.

Stanięcie twarzą w twarz z publicznością, aby podzielić się własnym spostrzeżeniem, odkryciem, sukcesem czy porażką jest wyrazem odwagi, ale też chęcią wsparcia innych w pokonywaniu własnych ograniczeń. 

Systematyczna praca, ciekawość świata, rozwijanie zainteresowań, ale przede wszystkim niezniechęcanie się chwilowymi porażkami to główne przesłanie naszego wydarzenia. Sposób, w jaki dzielicie się waszą wiedzą z rówieśnikami jest silny i wiarygodny.

Paweł Maciejewski, gospodarz wydarzenia, wspaniale dopingował wszystkich. Jego komentarze i spostrzeżenia to materiał na mega mowę motywacyjną. Słowa Pawła, że wszyscy uczestnicy są wygranymi najlepiej podsumowują nasz konkurs. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, entuzjazmu i kreatywności. Wasze mowy i pasja wypowiedzi zasługują na najwyższe uznanie.

Pokonywanie lęków i stresu to potężny krok w budowaniu pewności siebie. Wasza postawa pokazuje, że warto zmierzyć się z własnymi strachami. Nie tylko odkrywamy prawdę o sobie samych, ale inspirujemy innych do podejmowania nowych wyzwań.

Jurorzy w składzie:

nauczycielki -   prof. Renata Domańska oraz prof. Magdalena Miller oraz uczniowie - Hanna Bonczar 3A, Kamila Cholewa 3H, Miłosz Majdowski 3h, Agnieszka Wrona 3B2 po burzliwych obradach ustalili wspólny werdykt:

  • Miłosz Puton  1C -  1 miejsce 
  • Michalina Łata  1E -  2 miejsce
  • Marcel Cieślik 2H - 3 miejsce

Najlepsi z najlepszych otrzymali bony upominkowe.

Organizatorki:   Elżbieta Pióro, Agnieszka Domaradzka, Magdalena Prykowska

Do góry