[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

23.11.2022 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych

 z okazji 104 Rocznicy Odzyskania Niepodległości Przez Polskę.

Zawody były II rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych ( muszka-szczerbinka ).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

  1. Kacper Pilarczykkl. 1b
  2. Michał Pędziszkl. 4h
  3. Anastazja Widlicka kl. 2f
  4. Mateusz Jakubówkl. 2f
  5. Bianka Gruszecka kl. 2i
  6. Zofia Suwała kl. 2i
  7. Hubert Drobczyńskikl. 2g

Druga runda zawodów strzeleckich z przyrządów otwartych w roku szkolnym 2022/2023 przebiegła dla naszej drużyny wyjątkowo pomyślnie. Zawody odbyły się na wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta. Miejsca poszczególnych drużyn, decydowały się do ostatniego strzału w zawodach.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła duży sukces, plasująć się w czołówce wszystkich drużyn strzelających.

Nauczyciel - trener z ZSE-A podsumował zawody, pogratulował uczestnikom wysokich wyników, życzył dalszych sukcesów, natomiast najlepszych zawodników i drużyny wyróżnił medalami, pucharami oraz dyplomami.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Bianka Gruszecka zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczeń Michał Pędzisz zajął IV miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej, sportowej rywalizacji zajęła II miejsce i została wyróżniona pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni srebrnymi medalami.

Po dwóch rundach, drużyna nasza jest w czołówce, co pozwala marzyć o końcowym sukcesie w całej lidze strzeleckiej w roku szkolnym 2022/2023.

Wszystkim uczniom, gratuluję sukcesu, jednocześnie dziękuję za zaangażowanie oraz systematyczny udział w treningach.

 

Nauczyciel EDB
Jacek Szczepanik
Do góry