Miło nam poinformować, że zespół w składzie Zofia Biel, Martyna Kapłon i Klaudia Wawryk z kl.3Bp1 zajął I miejsce w wielkim finale VII edycji ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego

„TURBOLANDESKUNDE – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego”, zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego (IDV) oraz przy wsparciu Goethe Institut w Warszawie i Krakowie.

Etap finałowy, który odbył się w Goethe Institut w Krakowie, obejmował zadania wymagające od uczestników wiedzy teoretycznej i praktycznej o krajach niemieckiego obszaru językowego oraz umiejętności współpracy.

Serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców LO nr VII za wsparcie finansowe, które umożliwiło wyjazd i tym samym reprezentowanie naszej szkoły w tym konkursie.

dyplom