W dniu 16.12.2021 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Wielką Bombkę Wigilijną - Puchar Dyrektora LO IV z Okazji Święta Szkoły.

Zawody były trzecią rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Jan Ruliński kl. 3a
  2. Zuzanna Charęza kl. 3a
  3. Michał Pędzisz kl. 3hp
  4. Bianka Gruszecka kl. 1i
  5. Zofia Suwała kl. 1i
  6. Mateusz Jakubów kl. 1f
  7. Anastazja Widlicka kl. 1f

Zawody toczyły się w zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był bardzo wyrównany i wyjątkowo wysoki. Drużyna nasza dzielnie walczyła i odniosła spore sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Bianka Gruszecka zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem, dyplomem oraz nagrodą rzeczową.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Jan Ruliński zajął V miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji  drużynowej  reprezentacja nasza zajęła zasłużone III miejsce i została wyróżniona pucharem, brązowymi medalami oraz dyplomem.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za zaangażowanie, oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.

Nauczyciel EDB
mgr inż. Jacek Szczepanik