15 grudnia 2021 r. w auli naszej szkoły odbył się Świąteczny Koncert Siódemki, w którym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wybrane utwory w klimacie swiątecznym.

Celem koncertu było zebranie funduszy oraz rzeczy, które są potrzebne na DOM DZIECKA WIOSNA w Krzydlinie Małej. Chętne klasy (zapisy odbyły się drogą mailową), mogły przyjść na koncert i wspomóc placówkę przynosząc potrzebne rzeczy oraz wpłacając symboliczną złotówkę do skarbonki.

ZEBRALIŚMY 607,11 ZŁ.

Akcję wsparły nauczycielki matematyki Marta Kubiak i Jolanta Tarnowska oraz uczniowie: Jan Ginał (3Dp), Maria Maciejewska (3Bp2), Maja Cepuch-Orzechowska (2A), Marta Ładniak (3Bp3), Maja Juszczak (3Bp3), Faustyna Porzezińska (3A), Lena Byndas (1B2), Zuzanna Charęza (3A), Dominika Wierzbicka (3Ap), Olga Piwkowska (2D), Paweł Maciejewski (3Ap), Adam Brzózka (3Ep), Piotr Żmijewski (3Fp), Maciej Pancewicz (3B2), Karolina Kamińska (3Ap). Rodzice i uczniowie upiekli ciasta.

Serdecznie dziękujemy uczniom i rodzicom za włączenie się w akcję!

JUŻ CZEKAMY NA NASTĘPNY KONCERT, KTÓRY SPRAWI, ŻE CIEPLEJ ZROBI SIĘ W NASZYCH SERCACH.