Miło jest nam poinformować, iż mamy finalistów Olimpiady Wiedzy o Rodzinie.

Są nimi Martyna Sawicka i Aleksander Łuczak z kl.3e. Celem Olimpiady jest promowanie wartości małżeńskich i rodzinnych, dlatego młodzież, przygotowując się do poszczególnych etapów, musiała zmierzyć się z problematyką prawodawstwa dotyczącego małżeństwa i rodziny, poznać prawa i obowiązki małżonków i rodziców, prawa i obowiązki dziecka oraz zapoznać się z obowiązkami państwa wobec rodziny.

Jesteśmy dumne z postaw naszej młodzieży, ich zaangażowania i chęci wzięcia udziału w niełatwej jak się okazało Olimpiadzie. Warto było!!! Bardzo Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że zdobyta przez Was wiedza zostanie wykorzystana w życiu, w którym będziecie promowali wartości dobra, prawdy, przyjaźni i miłości.

Katarzyna Moskwa i Iwona Foczpaniak.