PREZENTUJEMY EFEKTY DRUGIEGO CYKLU WARSZTATÓW "KREATYWNIE PRZECIW NIENAWIŚCI" Z 2020 R.

Kreatywnie przeciw nienawiści to cykl warsztatów realizowanych we wrocławskich szkołach ponadpodstawowych. Uczniowie i uczennice biorą udział w warsztacie składającym się z dwóch części: warsztacie antydyskryminacyjnym ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych mowy nienawiści oraz pełnym warsztacie z kreatywnego pisania prowadzonym przez przedstawiciela/kę grupy Loesje Poland.

W październiku 2020 roku w warsztatach wzięła udział klasa 2bp1 - ich twórcze hasła zostały właśnie opracowane graficznie i zamieszczone na stronie organizatora warsztatów.

Projekt "Wrocławska Szkoła Otwarta i Wielokulturowa" jest współfinansowany z budżetu Gminy Wrocław w ramach Programu "Wrocławska Strategia Dialogu Międzykulturowego 2018-2022"