W dniach 26.01.2021 - 2.03.2021 w naszej szkole trwały Dni Patrona, które w tym roku miały formę konkursów związanych z życiem i twórczością Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Ogłoszono następujące konkursy: plastyczny, fotograficzny, na logo Dni Patrona, kaligraficzny, wiedzy o życiu i twórczości K. K. Baczyńskiego. Koordynatorki Dni serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom za chęć wzięcia udziału w wydarzeniu, wartościowe prace i wysiłek włożony w ich wykonanie.

Gala laureatów i wręczenie nagród odbędzie  się  w bezpiecznym terminie. Poniżej wyniki konkursów. Jury części konkursów obradowało w mieszanym nauczycielsko - uczniowskim składzie.

I miejsce  Carmen Sobutka 2Bp3  78 pkt.
II miejsce Hanna Wójcik 2Bp3   77 pkt.
III miejsce Julia Kreis 2D   72 pkt.

KONKURS NA LOGO DNI PATRONA

I miejsce Martyna Walczak kl. 3 H  14 pkt.
II miejsce Karolina Łaczmańska kl. 1 A  12 pkt.
III miejsce Wojciech Szynalski kl. 3 H  6 pkt.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Jury w składzie: Izabela Chaszczowska, Zofia Krywiak kl. 2Bp3, Elżbieta Kurowska, Aleksandra Milewicz postanowiło przyznać dwa równorzędne wyróżnienia Aleksandrze Bienias z kl. 2Bp3 i Anastasii Morhunowej z kl. 1 C.

KONKURS KALIGRAFICZNY

I miejsce Julia Kreis kl. 2 D 52 pkt.
II miejsce Kinga Kniter kl. 2D 51 pkt.
Carmen Sobutka kl. 2 Bp3 50 pkt.

KONKURS K. K. BACZYŃSKI - ŻYCIE I TWÓRCZOŚĆ

I miejsce ex aequo Hanna Chmielewska i Milena Pawłowska kl. 1D
II miejsce Julita Kołodziejska kl. 1B2
K. K. Baczynski Zycie i tworczosc wyniki