Tłusty czwartek każdemu kojarzy się ze zjadaniem ogromnych ilości pysznych słodkości. W tym roku zachęcamy was to wzbogacenia tej tradycji o jedn mały gest.

Zrezygnujcie z zakupu jednego pączka i zaoszczędzone 4 zł wpłaćcie na konto Marysi Radziemskiej. ( Nie dość , że pomożecie choremu dziecku to jeszcze poćwiczycie robienie przelewów )

Marysia dzień w dzień zmaga się z podstępną chorobą – zespołem Retta. Powoduje ona szereg zaburzeń neurorozwojowych, które w większości wypadków prowadzą do znacznej i głębokiej niepełnosprawności ruchowej oraz ograniczają możliwość komunikacji z otoczeniem.

Wierzymy, że wspólnie z fundacją „Zdążyć z pomocą”, możemy pomóc w kosztownych rehabilitacjach.

JUŻ W TEN CZWARTEK MOŻESZ STAĆ SIĘ MAŁYM BOHATEREM MARYSI!!!!!!

PAMIĘTAJ , ŻE W GRUPIE SIŁA. JEST NAS W SZKOLE PONAD 1000 OSÓB. Jak każdy wpłaci chociaż małą kwotę to to efekt może być duży.

Gdzie kierować wpłaty:

konto:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
TYTUŁ: 36611 RADZIEMSKA MARIA- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Jeżeli rodzice nie maja pomysłu na co przekazać 1% podatku to można przekazać go Marysi.

JAK PRZEKAZAĆ 1 %
W formularzu PIT wpisz numer