godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat
W dniu 02.10.2020 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych Licealiady Młodzieży, które odbyły się na kąpielisku "Morskie Oko" we Wrocławiu.

W zawodach wzięły udział nasze dwie Reprezentacje i każda składała się z 6-ciu zawodników i zawodniczek:

Skład reprezentacji dziewcząt: Joanna Baj (3A), Wiktoria Błaszczyk (1G), Aleksandra Kes (2Bp2), Julia Kucharska (1F), Hanna Nowak (1F), Magdalena Ząbek (1A), opiekun reprezentacji- Alicja Gabrek.

Skład reprezentacji chłopców: Karol Porczyński (3B3), Jakub Augustyniak (1G), Adam Pakulski (2Bp2), Dominik Ciesiun (1G), Miłosz Werba (1G), Tymon Korczyński (3I), opiekun reprezentacji- Anna Hajdas.

Nasza najlepsza reprezentantka- Joanna Baj z klasy 3A ukończyła rywalizację na XIV miejscu, natomiast z chłopców najlepszym biegaczem okazał się Karol Porczyński z klasy 3B3, który zajął  XII miejsce. Dziewczyny w klasyfikacji drużynowej uplasowały się na VII pozycji.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom LO VII!