Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych Licealiady Młodzieży, które odbyły się na Morskim Oku we Wrocławiu, dnia 24.09.2020r.
W zawodach wzięły udział dwie Reprezentacje, składające się z 8-miu zawodników, w tym dwóch rezerwowych.
Reprezentacja dziewcząt zakończyła sztafetę na VII miejscu, a sztafeta chłopców na XIII miejscu (na ponad 20 startujących drużyn).

Gratulujemy wszystkim reprezentantom LO VII!

Skład reprezentacji dziewcząt: Joanna Baj (3A), Zofia Raszczuk (3B1), Weronika Olejarnik (3G), Oliwia Nowakowska (2F), Julia Świsterska (2B1), Maja Makuszewska (2B1), Milena Habas (1B1), Hanna Nowak (1F).
Skład reprezentacji chłopców: Karol Porczyński (3B3), Iwo Pawłowicz (1G), Adam Pakulski (2Bp2), Szymon Baldy (2Hp), Stanisław Stes (3I), Adam Konera (3I), Michał Pędzisz (2Hp), Wojciech Skoczylas (2Hp).