godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

13. listopada 2014 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia o Puchar Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia.

Zawody były trzecią rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych.

Zawody stały na najwyższym poziomie strzeleckim. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie: Dominika Abdalla  Elnour z kl. 3b, Robert Siekierski z kl. 3f, Hubert Szejnicki z kl. 3h, Szymon Miazek z kl. 2f oraz  Joanna Owczarzak z kl. 1i.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły odniosła  kolejny wielki sukces i zajęła I miejsce z wynikiem 857 punktów, zdobywając wielki puchar, złote medale oraz dyplom.

W  klasyfikacji  indywidualnej  dziewcząt uczennica Dominika Abdalla Elnour zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców Hubert Szejnicki zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem, Robert Siekierski zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem, Szymon Miazek zajął V miejsce i został wyróżniony dyplomem.