godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

6. listopada 2014 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 25 we Wrocławiu, zorganizowanych dla uczczenia Dnia Patrona Szkoły.

Zawody były drugą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie strzeleckim. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie: Dominika Abdalla  Elnour z kl. 3b, Robert Siekierski z kl. 3f, Hubert Szejnicki z kl. 3h, Szymon Miazek z kl. 2f, Wojciech Szeląg z kl. 2h i Joanna Owczarzak z kl. 1i.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły odniosła wielki sukces i zajęła I miejsce z wynikiem 847 punktów, zdobywając wielki puchar, złote medale oraz dyplom.

W  klasyfikacji  indywidualnej  dziewcząt uczennica  Dominika Abdalla Elnour zajęła V miejsce i została wyróżniona  dyplomem.

W  klasyfikacji indywidualnej chłopców Szymon Miazek zajął II miejsce i został wyróżniony srebrnym medalem oraz dyplomem, Hubert Szejnicki zajął IV miejsce i został wyróżniony dyplomem, Wojciech Szeląg zajął V miejsce i został wyróżniony dyplomem.