Drodzy Uczniowie i Rodzice! Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej pana Dariusza Piontkowskiego oraz w odpowiedzi na kierowane przez Państwa zapytania informuję, że

od 25 maja br. na terenie naszej szkoły istnieje możliwość:

• uczestnictwa w konsultacjach dla absolwentów, którzy w tym roku przystąpią do egzaminu maturalnego; natomiast

od 1 czerwca br.:

• uczestnictwa w konsultacjach dla uczniów wszystkich klas (I, II).

Poniżej przedstawiam wytyczne, wynikające z rekomendacji GIS, MZ, MEN:

• z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej w godzinach pracy szkoły (od 8.00 do 16), wg harmonogramu ustalonego w porozumieniu z nauczycielem przedmiotu.
  • Konsultacje mogą odbywać się w formie indywidualnej i grupowej, z uwzględnieniem zasady: 4 m2 na osobę, 2 m dystansu społecznego pomiędzy osobami i 1,5 m odstępu pomiędzy stolikami w sali podczas konsultacji.
  • W przypadku konsultacji grupowych w grupie może przebywać do 12 uczniów.
  • Konsultacje dla danej grupy przeprowadza się w tej samej sali.
  • Podczas konsultacji uczniowie nie mogą pożyczać od siebie przyborów i podręczników.
  • Przy wejściu do szkoły (bud. A i B) bezwzględnie należy skorzystać z dostępnego płynu do dezynfekcji rąk.
  • W trakcie przebywania na terenie szkoły uczniowie są zobowiązani do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, w szczególności do zachowania wymaganej odległości, niegromadzenia się.

Od 1 czerwca 2020 r. obowiązują nowe zasady pracy biblioteki szkolnej:

Plakat biblioteka