Drodzy Abiturienci! Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że planujemy uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły w możliwie najszybszym, ale bezpiecznym terminie. W tym trudnym czasie nie możemy pozwolić, aby ponad 300 abiturientów przyszło do szkoły po świadectwa. Jeśli jednak komuś będzie ono niezbędne, proszę o kontakt z Wychowawcą klasy i z sekretariatem. Wtedy, po umówieniu się, dokument będzie wydany. Być może będziemy mogli uroczyście wydać świadectwa wraz ze Świadectwami Dojrzałości.

Szanowni Państwo! Rodzicom już teraz (później osobiście) dziękuję za trzyletnią współpracę, a Drogim Maturzystom życzę połamania piór na, co prawda opóźnionej, ale w końcu zbliżającej się, maturze!

Jestem z Wami!

Leszek Duszyński