Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr VII we Wrocławiu bawili się w sobotę na studniówce w Hotelu Terminal przy ul. Rakietowej.

I już po długo oczekiwanej i przygotowywanej od wielu miesięcy studniówce! Było pięknie i wesoło, a zarazem dostojnie i uroczyście! Tym bardziej, że swoją obecnością zaszczycił nas Pan Jacek Sutryk - Prezydent Wrocławia. Pan Prezydent zatańczył poloneza wraz z maturzystami oraz skierował ciepłe słowa do maturzystów, nauczycieli oraz rodziców. Dla naszej szkolnej społeczności to wielki zaszczyt, że mogliśmy przyjąć tak dostojnego Gościa!

"Tańcom, hulankom i swawolom" nie byłoby końca, gdyby bliskie nadejście bladego świtu nie przerwało tej ostatniej przedmaturalnej zabawy.

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia studniówki, a przede wszystkim Rodzicom i Wychowawcom zaangażowanym bezpośrednio w powodzenie tej pięknej imprezy!

Maturzyści natomiast niech przyjmą życzenia udanych ferii i tradycyjnego "połamania piór", kiedy tylko zakwitną kasztany!

Leszek Duszyński

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - tutaj