godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 28.01.2020r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o Puchar Dyrektora LO VII z okazji Święta Szkoły.

Zawody były III rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

6. Zofia PRZEWOŹNA kl. 1c

Trzecia runda zawodów strzeleckich z przyrządów zamkniętych w roku szkolnym 2019/2020 ułożyła się dla naszej drużyny wyjątkowo pomyślnie. Zawody odbyły się na najwyższym poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta. Miejsca zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej decydowały się do ostatniego strzału w zawodach.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła ponownie spektakularny sukces, uzyskując najwyższe wyniki z wszystkich drużyn strzelających.

Zawody strzeleckie uświetnił swoją obecnością Pan mgr Leszek Duszyński – Dyrektor naszej szkoły. Pan Dyrektor podsumował zawody, pogratulował uczestnikom wysokich wyników, życzył dalszych sukcesów, natomiast najlepszych zawodników i drużyny wyróżnił statuetkami, medalami, pucharami oraz dyplomami.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Karolina Mielcarek zajęła I miejsce i została wyróżniona statuetką, złotym medalem oraz dyplomem, uczennica Kinga Dziworska zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem, uczennica Karina Świrska zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczeń Michał Pędzisz zajął VI miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej, sportowej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.

Tego dnia odbyły się również zawody jednego strzału dla najlepszych strzelców z poszczególnych drużyn. Naszą drużynę w tych zawodach reprezentowała uczennica Kinga Dziworska. Nasza zawodniczka wykazała się skupieniem, wytrzymałością psychiczną oraz bardzo celnym okiem. Po zaciętej rywalizacji, zwyciężyła w zawodach zdobywając I miejsce za co została wyróżniona złotym medalem.

Wszystkim uczniom dziękuję za zaangażowanie i już dzisiaj zapraszam na kolejne zawody strzeleckie, które odbędą się 27.02.2020 roku.